نام شرکت: دانش افزار پیشرو جهان


سال تاسیس: 1380سابقه فعالیت فنی و مهندسی شرکت: از سال 1366 عمدتا" در زمینه های تحقیقاتی،خدماتی در رابطه با سیستم های آزمایشگاهی و قطعات مربوطه و خدمات فنی و مهندسی .


شرح فعالیت های فنی- بازرگانی شرکت:


1)    واردات و مشاوره در زمینه های کروماتوگرافی مایعی HPLC و ارائه محصولات کمپانی های مختلف در زمینه سیستم ها و لوازم جانبی و مصرفی انها. 

2)    واردات و مشاوره جهت سیستم های کروماتوگرافی گازی (GC) و ارائه کلیه لوازم جانبی ،مصرفی و یدکی اکثر سیستم های متداول دنیا.

3)    واردات و مشاوره جهت سیستم های اسپکتروسکوپی (UV-VIS، AA ،ICP و ...)و لوازم جانبی و مصرفی و تامین کلیه اقلام مورد نیاز.

4)    تامین کلیه لوازم آزمایشگاهی جهت آزمایشگاهای نفت ، گا ز ،پتروشیمی ، داروسازی ها و کارخانجات صنایع شیر و شیمیایی ، مراکز پژوهشی-تحقیقاتی ، دانشگاهی و سایر مراکز مرتبط .

5)    تامین مواد شیمیایی و استانداردها از کمپانی هایMerck ،Fluka ،Sigma ،Aldrich ،Acros ،Readel ،Chem Service ،Alpha Aesar .

6)    تامین سایر ملزومات و ملحقات آزمایشگاهی از اکثر سازندگان اروپایی و امریکایی.


نام مدیر عامل: مهندس مجتبی خانزادی کارشناس ارشد مهندسی شیمی.


تلفن :8-22372997-021

فاکس: 22354041-021


آدرس الکترونیکی شرکت: Info@w-asi.com &  M-Khanzadi@w-asi.com 


نحوه ارسال درخواست:

الف) ارسال با فاکس:22354041

ب) ارسال با

 

E-Mail: Info@w-asi.com &  M-Khanzadi@w-asi.com


لطفا" جهت نیاز به هرگونه اطلاعات بیشتر با این شرکت تماس بگیرید.


مراکزی که با این شرکت کار می کنند: صنایع نفت ، گاز ، پتروشیمی ،داروسازی ها، مراکز پژوهشی-تحقیقاتی ، دانشگاهها ، شرکت های آب و فاضلاب استانداردها ،محیط زیست و سایر مراکز علمی و پژوهشی و صنایع غذایی در

کشور.